Oferta pracy w KARR S.A. na stanowisku: Koordynator transgranicznego projektu

więcej info do pobrania >>

Oferta pracy na stanowisko: Koordynator ds. pozyskiwania funduszy

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie informacji z zakresu funduszy zewnętrznych, w tym ze środków z Unii Europejskiej i innych dostępnych źródeł finansowania;
  • analiza przepisów i wytycznych w zakresie dostępnych programów wsparcia;
  • doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy zewnętrznych, w tym ze środków z Unii Europejskiej i innych dostępnych źródeł finansowania dla klientów spółki (w szczególności w ramach RPO WD 2014-2020);
  • analiza projektów inwestycyjnych pod kątem możliwości otrzymania wsparcia, przepisów dotyczących pomocy publicznej;
  • przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej klientów w zakresie pozyskiwania funduszy (w szczególności w ramach RPO WD 2014-2020), w tym wsparcia z funduszy UE i innych programów pomocowych;
  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących funduszy unijnych i innych źródeł finansowania;
  • wsparcie dla członków zespołu projektowego.

Wymagania:

  • doświadczenie w przygotowywaniu projektów unijnych (min. 3 lata), w tym w ramach RPO WD 2007-2013;
  • dobra znajomość MS Office;
  • wykształcenie średnie lub wyższe;
  • mile widziana znajomość języka obcego: niemiecki lub angielski na poziomie komunikatywnym;
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji;
  • doświadczenie w zarządzaniu funduszami (w szczególności w ramach RPO WD);
  • profesjonalizm i miłe usposobienie;
  • umiejętność szybkiej adaptacji i pracy w zespole;
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji;
  • kreatywność i umiejętność szybkiej reakcji na zmiany sytuacji;
  • orientacja na klienta i wynik.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym, ambitnym i przyjaznym zespole;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że Administratorem danych jest Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Jeleniej Górze. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Oferta pracy na stanowisko: Koordynator ds. PR

  • planowanie strategii w zakresie public relations;
  • przygotowywanie informacji prasowych;
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi krajowymi oraz zagranicznymi w ramach bieżących projektów medialnych;
  • kontakt z mediami;
  • prowadzenie monitoringu mediów oraz przygotowywanie raportów;
  • organizacja konferencji i eventów;
  • aktualizacja serwisu internetowego i kont na portalach społecznościowych poprzez redagowanie odpowiednich treści i poszukiwanie informacji branżowych.

Wymagania:

  • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność korzystania z portali społecznościowych i redagowania informacji prasowych;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w kontaktach z mediami;
  • doświadczenie w pracy w obszarze CMS/Wordpress;
  • redagowanie materiałów poligraficznych – logotypy/foldery/ulotki/wizytówki;
  • umiejętność tworzenia prezentacji MS PowerPoint; Prezi;
  • wykształcenie wyższe;
  • kreatywność;
  • samodzielność, rzetelność, komunikatywność;
  • dobra organizacja pracy;
  • prawo jazdy kat.B;

Oferujemy:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Dolny Śląsk

OK